ADAÇ EŞYA DEPOSU olarak sektörün öncülerinden bir firma olarak kurumsallığı ön planda tutarak, müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanarak yola devem etme rotasıyla hizmet ediyoruz.

Ankara Eşya Depolama alanında birçok firma ile entegre projeler yürütmekteyiz. Sağladığımız altyapı ve logistik hizmetlerini sahada yaygın bir biçimde sistemli olarak işletmekteyiz. Sektörün öncülerinden olmamızın diğer bir avantajı ise, müşterilerimizin taleplerine göre hizmet kalitemizi standartlaştırmak oldu. Bu bağlamda sağladığımız hizmetlerin entegre bir biçimde kabul görmesi ise bizi sahada daha verimli çalışma noktasında başarılı bir çizgiye getirdi.

Süreklilik referans ilişikisine göre işlettiğimiz müşteri ilişkileri planlamamız neticesinde bugünlere emin adımlarla geldik. Hizmetlerimiz arasında yer alan başlıcaları Eşya Depolama, Eşya Paketleme, Nakliye konularında edindiğimiz tecrübeler, yılların birikimi ile sektörün yönlendiricilerinden olma noktasında, bölgesel logistik-nakliye ve depolama alanında referans noktaları arasına Adaç Depo'da yer alır duruma gelmiştir.

Eşya depoculuk ve nakliye konularında, Ankara'nın eşya depolama fiyatları'nın belirlenmesi noktalarında, verdiğimiz hizmet kalitesi ve güvenceleri ile etkin bir rol alır durumda geldik. Fiyat araştırmalarınızda, hizmet kalitesi ve çeşitliliğini gözeterek Adaç Eşya Deposu olarak bizi referans alabilirsiniz.